Ruszyła przedsprzedaż! :)


No to stało się! Po roku oczekiwania i wytężonej pracy – oto jest!
„Mama się złości” jest gotowa i czeka, aby znaleźć się w Waszych domach! 🤩

Bardzo wierzę w to, że, tak jak ja, pokochacie Mamę i Tinę, że ich historia także będzie dla Was wspierająca. 💜

W podziękowaniu za Wasze zaufanie do każdej książki zakupionej w przedsprzedaży postanowiłam dołożyć coś jeszcze – kolorowankę antystresową, którą możecie samodzielnie wydrukować (a więc korzystać z niej nieskończoną ilość razy).

Książkę możesz zobaczyć, klikając tutaj!

Z technicznych aspektów:

👉 Niestety weryfikacja szybkich płatności trwa dłużej, niż myśleliśmy, dlatego na razie możecie płacić wyłącznie tradycyjnym przelewem. Maksymalnie do tygodnia powinna być już dostępna opcja szybkich przelewów – poinformuję Was o tym jak tylko pojawi się taka opcja!

👉 Wysyłka książek nastąpi po 4. maja według kolejności zamówień, natomiast produkty elektroniczne otrzymujecie natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty 🙂

👉 Przedsprzedaż trwa do 3.maja i w tym czasie możecie kupić książkę w niższej cenie. Później cena książki zmienia się na 54,90, natomiast cena kolorowanki na 9,90.


🟣🟣🟣
Jeszcze półtora roku temu za nic w świecie nie uwierzyłabym, że będę dziś pisać taki post. Wtedy nie śmiałam nawet o tym marzyć. I powiem Wam, że na razie sama nie wiem jeszcze co czuję – to chyba taka mieszanka ekscytacji (że to się dzieje) i obaw (jak to będzie?).

No.☺️ Niecierpliwie czekam na Wasze zamówienia – planuję jarać się każdym kolejnym! 😎🤩🥳

Idę do sklepu! 🙂