Poznajmy się

Cześć!

Mam na imię Kasia i jestem mamą małej czterolatki. Od blisko dwóch lat prowadzę bloga, na którym polecam wartościowe książki dla dzieci.

Jestem także autorką książki „Mama się złości”, którą wydałam samodzielnie w ramach wydawnictwa Wielokropki. „Mama się złości” jest książką, która przełamuje tabu i porusza temat złości rodzica. Pokazuję w niej nieidealną mamą, która kocha swoje dziecko i – po niekontrolowanym wybuchu złości – postanawia je przeprosić. Książka jest konsultowana z psycholożką dziecięcą. Jest także pierwszą częścią serii, w której będę chciała poruszyć tematy istotne z punktu widzenia dziecka oraz rodzica.

Więcej o książce przeczytasz klikając TUTAJ.

Co znajdziesz na Wielokropkach?

Tylko wartościowe książki! 🙂
Wszystkie książki, które polecam, oceniam według własnej, czterostopniowej skali.

Oceniając książkę, szczególną uwagę przywiązuję do jej merytoryki oraz zgodności z najnowszą wiedzą psychologiczną. Stawiam na pozycje pełne bliskości oraz szacunku. Nie toleruję przemocy w książkach (nawet tej słownej), więc możesz być pewna, że jeśli taki wątek się pojawi, dam Ci o tym znać!

Czy Wielokropki to tylko książki?

Nie tylko!
Pokażę Wam (Tobie i Twojemu maluszkowi) jak zacząć przygodę z książką oraz przeprowadzę Was bezpiecznie przez kolejne etapy. 🙂
A że książka często jest dobrym pretekstem do zgłębienia tematu, co jakiś czas przeczytasz u mnie wywiady z ekspertami oraz ciekawostki dotyczące rozwoju dzieci.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wielokropkowymi treściami – zaobserwuj mnie na Insta! 🙂