5 języków miłości w książce dla dzieci!

Mając już te 30 lat na karku, dochodzę do wniosku, że miłość to przede wszystkim komunikacja. 💚

Tak jak słowa wypowiadamy w różnych językach (i nie znając czyjegoś języka, nie wiemy co próbuje nam przekazać), tak samo w relacjach często wpadamy w pułapkę NIEZROZUMIENIA.

A co jeśli okazałoby się, że znaczna część z nas NIE JEST NIEKOCHANA, a po prostu ktoś „kocha nas w innym języku”? 🧐

Z takiej perspektywy świat wydaje się bardziej przyjazny, nie? Bo języka miłości przecież można się nauczyć! 🙂

⭐️ Z tą właśnie myślą, wypuszczam na świat swoje drugie książkowe dziecko! ⭐️

Na przykładzie historii pięcioletniego Maksa (i jego rodziny) pokażę Wam, że miłość można wyrażać na różne sposoby, a każdy z nas robi to „w trochę innym języku”.

Czasami nasze języki miłości się pokrywają (i wszystko jest fajnie:), a czasami… tę miłość możemy w pełni przekazać dopiero wtedy, kiedy zaczniemy posługiwać się „czyimś” językiem miłości.

Będzie bliskościowo, merytorycznie, ciepło oraz rodzinnie! 🥰

🎁 A do każdej książki zakupionej w przedsprzedaży otrzymacie Kalambury do druku, dzięki którym spędzicie z Waszymi dziećmi wartościowy czas!

Chodź do sklepu i wybierz zestaw dla siebie! 🙂

👉 Wysyłka książek nastąpi po 17 października według kolejności zamówień, natomiast produkty elektroniczne otrzymujecie natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. 🙂

👉 Przedsprzedaż trwa do 16 października i w tym czasie możecie kupić książkę w niższej cenie. Później cena książki zmienia się na 54,90, natomiast cena Kalamburów na 9,90.

👉 Link do sklepu znajdziecie na górze strony lub wpiszcie po prostu w wyszukiwarkę wielokropki.pl/sklep

Książka jest merytorycznie konsultowana z psycholożką dziecięcą. Treść oparta jest na teorii 5 języków miłości G.Chapmana.