Wakacyjne audiobooki – regulamin konkursu Instagram

 1. Konkurs trwa od 17.06.2022 do 20.06.2022 do godziny 23:59.
 2. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.
 3. Warunkiem udziału w konkursie jest udostępnienie konkursowego reelsa wraz z oznaczeniem profilu @wielokropki oraz napisanie w komentarzu odpowiedzi na pytanie: „Gdybyś na wakacje z dzieckiem mogła zabrać tylko jedną rzecz – co by to było?”
 4. Osoby, które posiadają niepubliczne konto na Instagramie również mogą wziąć udział w konkursie – w takim przypadku są zobowiązane do przesłania screena z udostępnieniem i oznaczeniem @wielokropki w wiadomości prywatnej do @wielokropki.
 5. Jedna osoba może napisać maksymalnie 3 komentarze.
 6. Zwycięzcami zostanie 6 osób, których zgłoszenia okażą się najciekawsze.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w relacji na Instagramie do 21.06.2022 oraz zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej.
 8. Warunkiem wysłania nagrody jest podanie swojego adresu mailowego. Dane osobowe będą wykorzystane jedynie w celach wysyłki nagrody.
 9. Nagrodą w konkursie jest wybrany przez Zwycięzcę audiobook z serii wakacyjnej wraz z dedykowaną kartą pracy oraz kod zniżkowy uprawniający do zakupu produktów elektronicznych w sklepie wielokropki.pl/sklep 20% taniej (kod aktywny jest do 5. lipca 2022).
 10. Nagroda zostanie wysłana w wiadomości e-mail w formie elektronicznej do 22.06.2022.
 11. Nagroda nie podlega wymianie pieniężnej.
 12. Zastrzegam sobie prawo do zdyskwalifikowania uczestników, publikujących z kont fikcyjnych.
 13. Serwis Instagram nie jest organizatorem konkursu oraz nie odpowiada za jego przebieg.